top of page

Sürat Kargo Taşımacılık ve Dağıtım A.Ş. , kuruluşları 1965 senesine isabet eden Kayseri Sürat Ambarı ve Antalya Sürat Ambarını kapsayan, konusunda her imkana sahip nakliyat şirketler grubudur.

Kayseri Sürat A.Ş. olarak 1965’de İstanbul - Kayseri hattıyla başlayan çalışmalarımıza, daha sonrasında İstanbul - Antalya hattı arasında Antalya Sürat A.Ş. ile devam edilmiş olup 1988 yılında Türkiye genelinde ülkemizin en büyük holdinglerine ve birçok yabancı sermayeye nakliye hizmeti veren Sürat Kargo A.Ş. kurulmuştur.
Sürat Kargo A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen otuz sene içerisinde firmamız
Koç Holding, Sabancı Holding, Elginkan Holding, Yaşar Holding, Cankurtaran Holding gibi birçok kuruluşlara nakliye hizmetini vermesinin yanı sıra, ülkemizde yabancı sermayeyi temsil eden Sony Eurasia A.Ş. ,Singer, Goldstar, Rowenta, T.Hoechst, Clariant gibi dünya markası firmalara da uzun bir zaman nakliye hizmeti vermiştir.

 

Yukarıda adı geçen kuruluşlara verilen nakliye hizmeti ile güvenilirlik ve itimat konusunda her türlü takdiri kazanmış olan firmamızın, bu konudaki itibarı bizlerin haklı bir övünç kaynağıdır.

Nakliyecilik sektöründe olması gerekli her türlü imkana sahip olan müessesemizin en önemli ayrıcalığı müşterilerinin istediği sistem ve taleplerine göre nakliye hizmeti sunabilmesidir.

 

bottom of page